O nás

Firma FEBA-ECO s.r.o. prichádza na trh s ponukou služby v oblasti čistenia odevov a textílii pre domácnosti, ale aj firmy a prevádzky, kde je potrebné zabezpečiť pravidelnú údržbu a čistotu pracovných odevov. V našej ponuke je tiež služba upratovacieho servisu. Našim cieľom je poskytovať čo najlepšie služby za čo najlepšie ceny a prispôsobiť naše služby požiadavkám našich klientov.

O nás

Naša firma FEBA-ECO s.r.o. prichádzka na trh, aby ponúkla služby obyvateľom aj firmám, v oblasti čistenia odevov a textílii a upratovací servis. Našim cieľom je poskytovať čo najlepšie služby za čo najlepšie ceny a prispôsobiť naše služby požiadavkám našich klientov.

Čistenie odevov a textílií

Čistiareň a práčovňa FEBA-ECO s.r.o je prvá v našom regióne, ktorá používa jedinečnú technológiu Soft Wash. Táto technológia je založená na procese mokrého čistenia, pri ktorom sa nevyužívajú žiadne toxické chemikálie, čím sa nepoškodzujú jednotlivé vlákna praných a čistených materiálov. Vďaka tejto neagresívnej technológii prádlo zostane dlhšiu dobu svieže. Postará sa aj o tie najjemnejšie šaty a odevy, ktoré potrebujú veľmi šetrné zaobchádzanie v procese prania a čistenia. Najžiadanejšími v tejto oblasti čistenia sú svadobné šaty, páperové vetrovky, kožené bundy, kabáty, ovčie rúno, saká, večerné šaty, či návleky na matrace, prikrývky, paplóny a tkané koberce.  Technológia Soft Wash zvládne i pranie šiat zdobených kryštálmi, či ohňovzdorné odevy bez poškodenia vlákien.  S tým všetkým aj ďalším si hravo poradíme. Pracie stroje od poprednej značky Primus sú pripravené takmer na všetko.